Przyjęcia okolicznościowe

Przyjęcia okolicznościowe

Czy wiesz, że z powodzeniem w naszej restauracji Kogel Mogel Konin zorganizujemy Twoje wymarzone przyjęcie? 

Nasza restauracja zlokalizowana jest w sercu Konina na ul. Fryderyka Chopina 16c, osiedle zatorze. Dogodny dojazd do restauracji i parking sprawią, ze Twoi goście łatwo do nas trafią i nie będą musieli się martwić o miejsce parkingowe. 

Mamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu różnorodnych imprez. Dzięki niezawodnej organizacji pod okiem doświadczonego menadżera nie musisz się o nic martwić. 

Nasze dania obiadowe jak i słodkości w postaci ciast i deserów wychodzą bezpośrednio z naszej kuchni, spod ręki miłośników gotowania i pieczenia. Dlatego smak naszych dań jest tak niesamowity oraz pełen aromatów. 

Zorganizujesz u nas:  

  • przyjęcie urodzinowe,
  • przyjęcie imieninowe,
  • baby shower,
  • komunię świętą,
  • firmowe
  • spotkania biznesowe,
  • roczek,
  • chrzest. 

A jeżeli masz pomysł na niestandardowe przyjęcie, to jesteśmy otwarci na propozycje! 

Naszą cechą w organizowaniu imprez jest to, że jesteśmy elastyczni.  Jeżeli masz swoją wizję na przyjęcie, to my chętnie wysłuchamy Twojego pomysłu. Postaramy się, aby Cię w pełni zadowolić. 

Ważne jest dla nas to, aby Wasi Goście dobrze czuli się podczas przyjęcia. Dlatego jest możliwość zarezerwowania całej góry restauracji Kogel Mogel Konin lub tarasu na potrzeby przyjęcia. 

Oferujemy również dekorację sali, przyozdobienie stolików i wiele dodatków, które sprawią, że przyjęcie od strony wizualnej będzie dla Was miłym zaskoczeniem.

Jeżeli jednak zdecydujecie się sami przyozdobić salę lub zlecić to zewnętrznej firmie – nie stanowi to dla nas problemu.  

Ceny za zorganizowanie przyjęcia rozpoczynają się już od 79 zł za osobę! 

Na ten moment jest do najbardziej atrakcyjna oferta imprezy w Koninie. 

Jeżeli chcecie być pewni, że Wasze przyjęcie będzie udane – to zapraszamy do nas! Chętnie porozmawiamy na temat szczegółów!

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 
tel: 668 539 003 lub napisz maila na adres: kogelmogel.biuro@gmail.com
Do usłyszenia, do zobaczenia! 

Komunia Święta Konin Kogel Mogel

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *